Naujienos
Naujienos
USD Gaisrinės
Jaunieji ugniagesiai
Gaisrinė sauga
Technika
Paslaugos
Kontaktai
Advertisement
Lankytojų skaitiklis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Organizuotos savanorių ugniagesių pratybos

 2015-09-22

  Sample Image    Sample Image

Rugsėjo 22-osios pavakarę Vilniaus rajone Čekoniškių kaime įsikūrusioje UAB ,,Lietpak“ įmonėje organizuotos savanorių ugniagesių formuotės mokomosios pratybos. Savanoriai, kurių dalis yra įgiję žinių Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, tobulino įgūdžius dirbdami su turima gaisrine autocisterna STEYR 586. Išbandyti gamyklos teritorijoje įrengti nauji antžeminiai hidrantai. Pratybas užbaigė imituoto gaisro gesinimas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus miesto priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos ugniagesiai.

UAB ,,Lietpak“ savanorių ugniagesių formuotė, bendradarbiaujant įmonės vadovams ir Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugijai, suburta dar 2003 m. Savanoriai jau kelis kartus, iki atvykstant miesto ir rajono priešgaisrinėms pajėgoms, yra užgesinę įmonėje kilusius gaisrus.    

 
Ugniagesių ruduo - su nerimu:

2015-09-08  Info TV

Ugniagesių ruduo – su nerimu: mažas komandas ketinama keisti savanoriais

 Sample Image

 
Kalveliuose aptarti savanoriu ugniagesiu veiklos organizavimo klausimai

2015-08-13

  Sample Image

Rugpjūčio 12 d. Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugijos Kalvelių komandoje vyko išvažiuojamasis Priešgaisrinės saugos įstatymo įgyvendinamųjų teisės aktų rengimo koordinavimo darbo grupės  posėdis. Jame darbo grupės nariai analizavo Priešgaisrinės saugos įstatymo įgyvendinamųjų teisės aktų rengimo klausimus dėl savanorių ugniagesių veiklos. Posėdžiui pirmininkavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento  direktoriaus pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas Vygandas Kurkulis.
Susitikime dalyvavo departamento, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos, Molėtų rajono ugniagesių tarnybos vadovai, o taip pat kviestiniai dalyviai iš Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugijos.
Pradėdamas darbo grupės posėdį, jos pirmininkas Vygandas Kurkulis padėkojo Vilniaus rajonougniagesių savanorių draugijai už kvietimą surengti išvažiuojamąjį posėdį jų buveinėje. Šiame renginyje jis informavo  darbo grupės narius, kad didžioji dalis įgyvendinamųjų teisės aktų jau yra priimta, o kiti bus parengti netrukus, nes dar vyksta vidiniai ir tarpinstituciniai derinimo darbai. Be to, darbo grupės pirmininkas pažymėjo, kad nuo rudens bus aktyviau viešinama  ugniagesių savanorių  idėja ir  šalies gyventojai bus kviečiami prisijungti prie savanoriškos veiklos organizatorių.
Susitikimo metu departamento Operatyvaus valdymo valdybos parengties organizavimo skyriaus viršininkas vidaus tarnybos majoras Donatas Gurevičius pristatė Priešgaisrinės saugos įstatymo įgyvendinamųjų teisės aktų rengimo eigą, informavo apie parengtus ir baigiamus derinti paskutiniuosius teisės aktus, taip pat pristatė susitikimų su savivaldybių merais, administracijų direktoriais, bendruomenėmis ir visuomene rezultatus. Savivaldybių ir priešgaisrinių tarnybų vadovai išsakė pagrindines problemas, klausimus, kurie kyla bendraujant su savivaldybių priešgaisrinių tarnybų ugniagesiais.
Išvažiuojamieji darbo grupės susitikimai vyksta  kas ketvirtį ir šis posėdis buvo trečiasis darbo grupės susitikimas, o kitas renginys planuojamas Kauno apskrityje.
Sample Image

 
Praktinis gesintuvų naudojimas

2014-10-22

Spalio 22 d. Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazijos 5-8,I-IV G klasių mokiniams organizuotos pratybos, kaip naudotis gesintuvu. Ugniagesiai gelbėtojai užkūrė ugnį ir mokė, kaip gesintuvu ją užgesinti. Ne tik mokiniai, bet ir gimnazijos direktorė bei kiti bendruomenės nariai teroriškai ir praktiškai išbandė, kaip elgtis ekstremalioje situacijoje.

  Sample Image    Sample Image    Sample Image    Sample Image    Sample Image

 
Šventės dalyviams– žinios, Jonams ir Janinoms – po autonominį dūmų jutiklį

2014-06-25

Sample Image   Sample Image

Birželio 23 d. Lazdynų bendruomenė pakvietė į Joninių šventę  Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnus bei savanorius ugniagesius. Šventės dalyviams pademonstruotas Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų sukurtas gaisrinės signalizacijos stendas. Kiekvienas norintis galėjo praktiškai išbandyti kaip veikia autonominis dūmų jutiklis, parsinešti į namus po  lankstinuką „Kaip elgtis kilus gaisrui“ ar popierinę sulankstomą gaisrinę mašiną.
Jauniausiems šventės dalyviams labiausiai patiko būti ugniagesiais ir su tikru gaisriniu švirkštu gesinti tariamą gaisrą. Varduvininkams – aštuoniolikai šventėje dalyvavusių Jonų ir Janinų ugniagesiai padovanojo po dūmų jutiklį ir palinkėjo saugių metų.
 

 
Pilietinės iniciatyvos projektas "Kartu mes galim..."

2014-05-16

Sample Image


Gegužės 16 d. 11 val. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro III rūmuose (Džiaugsmo g. 44, Vilnius) vyko Pilietinės iniciatyvos projekto „Kartu mes galim...“ baigiamasis renginys. 

Projekte dalyvavo 2749 mokiniai iš įvairių šalies miestų ir miestelių. Projektą sudarė trys konkursai: „Aš noriu gyventi“ (piešiniai, plakatai), skirtas žolės ir miškų deginimo prevencijai; „Saugus mokykloje“ – pačių mokinių inicijuotos akcijos mokykloje saugos tema; „Atsakingas už save ir aplinką“ (lankstinukai, komiksai), skirtas saugiam elgesiui gamtoje, gyvenamojoje aplinkoje. Šventėje pakviesti dalyvauti 50 geriausių piešinių, lankstinukų, komiksų ir akcijų autorių, jų mokytojai. 

Baigiamajame renginyje nuo Vilniaus rajono savanorių ugniagesių draugijos buvo apdovanoti geriausių projekte pristatytų darbų autoriai, vyko praktiniai ugnies gesinimo mokymai, gaisrinės mašinos pristatymas bei ekskursija po Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro zoologinę kolekciją. 

Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image

Renginio organizatoriai: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga.

 
Bėgimas ,,Medininkai – Vilnius“

2013-07-28

  Sample Image   Sample Image   Sample Image   Sample Image

   2013 m. liepos 28 d. mūsų savanoriai ir jaunieji ugniagesiai susibūrė XXII tradiciniam estafetiniam bėgimui ,,Medininkai – Vilnius“. 35 km atstumą teko įveikti 7 dalyviams. Nežiūrint, kad mūsų gretose buvo jauniausias bėgimo dalyvis trylikametis Algis, Draugijos komanda bėgimo mėgėjų kategorijoje buvo trečia, o bendroje įskaitoje – ketvirta.

Komandos nariai kiek nusiminė, kai organizatoriai, nesilaikydami nuostatų, uždraudė startuoti dviem stipriausiems mūsų klubo nariams, bet svarbiausią tikslą , pagerbti žuvusiuosius Medininkuose, mes pasiekėme.
 
Apsilankymas pas Baltarusijos Respublikos Gardino srities ugniagesius savanorius

 2013-07-25

  Sample Image

      2013 m. liepos 23-25 dienomis Vilniaus ir Trakų rajonų ugniagesių savanorių draugijų delegacija apsilankė pas Baltarusijos Respublikos Gardino srities ugniagesius savanorius.

       Praėjusiais metai abi Lietuvos organizacijos su Baltarusijos kolegomis pasirašė bendradarbiavimo sutartis. Šio susitikimo metu susipažinta su savanorių organizacijų veikla šalyje, pasirašytas veiklos priemonių 2013-2014 metais planas.

      Džiugu buvo pamatyti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus menančius istorijos paminklus. Pamiklinome kojas ir pakilome į vieną seniausių rytinėje Europoje gaisrinį bokštą iš kurio atsivėrė puikūs seno miesto vaizdai. Mūsų drąsa ir ištvermė kopiant buvo įvertinta specialiais  Gardino ugniagesių sertifikatais.

 

 
Vilniaus rajono ugniagesių draugija ir vilniaus rajono vietos veiklos grupė pasirašė sutartį

2013-07-01

2013 m. liepos 1 d. Vilniaus rajono ugniagesių draugija ir Vilniaus rajono vietos veiklos grupė pasirašė sutartį Nr. LEADER-12-Vilnius-04-002 ,,Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugijos patalpų bei įrangos atnaujinimas“.

Vietos projektas bus vykdomas pagal vietos plėtros strategiją I prioriteto ,,Patrauklios gyventi kaimo aplinkos kūrimas“ priemonę ,, Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ Nr. VPSI-0-08-1, įgyvendinamą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 metų programos krypties ,,LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę ,,Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.

Draugija projektą įgyvendins dvejus metus. Projekto vertė 158 995,20 lito. Iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšų skirta 143 095,68 Lt, o 15 899,52 Lt yra Draugijos indėlis.

Už projekto lėšas Kalvelių kaime bus suremontuota dalis savanoriams priklausančio pastato. Įrengta mokymo klasė bei patalpa poilsiui, įsigyti baldai, kompiuterinė, vaizdo įrašymo ir demonstravimo technika, gaisrinis motorinis siurblys su gaisro gesinimo įranga, apranga ugniagesiams savanoriams.

  Sample Image

 
Savaitė jaunųjų ugniagesių stovykloje

2013-06-29

  Sample Image

2013 m. birželio 25-29 dienomis trys mūsų jaunieji ugniagesiai - lyderiai Gabrielius, Tomaš ir Agnieška dalyvavo Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjungos surengtoje praktinių mokymų stovykloje Ugniagesių gelbėtojų mokyklos mokymo lauke Valčiūnuose.

Kaip ir praėjusiais metais mūsiškiai buvo šaunūs: visi trys buvo paskirti vadovauti būriams.

Bendraujant su susibūrusiais draugais iš Lietuvos ir Baltarusijos penkios dienos prabėgo nepastebimai.

 
<< Pradėti < Prieš 1 2 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 20 - 35 iš 35

 
©2023 Vilniaus rajono ugniagesiu savanoriu draugija
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.