Naujienos
Naujienos
USD Gaisrinės
Jaunieji ugniagesiai
Gaisrinė sauga
Technika
Paslaugos
Kontaktai
Advertisement
Lankytojų skaitiklis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Paminėjome Šv. Florijono dieną
2021-05-04

  Vilniaus rajono ugniagesiai susirinko Paberžėje paminėti ugniagesių globėjo Šv. Florijono
dienos. Švč. Jėzaus širdies bažnyčioje buvo aukojamos mišios už ugniagesius ir jų šeimas.

  Paberžė ypatinga mūsų ugniagesiams dar ir tuo, kad čia įsikūrusioje komandoje dirba net trys
kolegos gimę gegužės 4-ąjąǃ Pasveikinus juos įsiamžinome bendrai nuotraukoje prie ugniagesių
globėjo skulptūros.

 
Projekto įgyvendinimas artėja prie pabaigos

2021-02-28

Kalvelių savanoriai bei jaunieji ugniagesiai jau įsikūrė suremontuotame ir apšiltintame Kalvelių komandos patalpose. Įrengtos patalpos vykstantiems į gaisrus, kurios yra atskirtos nuo poilsio ir mokomosios-švietėjiškos pastato dalies. Neatpažįstamai pasikeitė gaisrinio automobilio garažas - jis aukštesnis, platesni vartai, grindys išklotos akmens keramikos plytelėmis. Grįžus iš gaisro ar pratybos bus galima nusiprausti naujoje dušinėje, o mažoje bet mieloje virtuvėlėje išsivirti kavos.

  Visi darbai atlikti įgyvendinant projektą  „LT-PL-3R-202 ,,Krizinio reagavimo matrica – naujas požiūris į krizių valdymą abipus sienos“ pagal Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą 2014–2020 m.

  Projektą buvo numatyta užbaigti jau 2021 m. vasario 28-ąją. Deja pasaulį apgaubę ribojimai neleido įgyvendinti visų numatytų veiklų. Tad projekto vykdymas pratęstas iki 2021 m. rugpjūčio 31 dienos.

Sample Image

 
Į TARPTAUTINĮ PIEŠINIŲ KONKURSĄ
2020 03 12

Vilniaus rajono jaunieji ugniagesiai ketvirtą kartą dalyvauja Bresto srities (Baltarusijos Respublika) savanorių ugniagesių organizacijos rengiamame piešinių konkurse ,, Kelionė laiku“.
Į konkursą išsiųsti 26 darbai. Konkursantų mokytojai Ivona Dakinevič, Renata Utovka ir Aleksandras
Subotkevič iš Vilniaus rajono Rudaminos meno mokyklos.
Visiems konkurso dalyviams linkime sėkmės.

Sample Image
 
DRAUGIJA PRADEDA ĮGYVENDITI DAR VIENĄ VIETOS PROJEKTĄ
2020 02 06
  Sample Image Sample ImageSample ImageSample ImageSample ImageSample Image
 2020 sausio 24 d. Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugija (vietos projekto vykdytojas) su  Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos bei Vilniaus rajono vietos veiklos grupe pasirašė sutartį , pagal kurią bus finansuojamas vietos projektas ,,Bendradarbiavimas ir partnerystė –pirmojo verslo pradžia“ VILN-LEADER-1A-DI-17-02-2019 pagal vietos veiklos strategijos priemonę „Bendruomenių ir kitų pelno nesiekiančių organizacijų verslumo ir partnerystės skatinimas “ Nr. LEADER-19.2-SAVA-5.
      Šio projekto parama 77 219,00 Eurų. Paramą skirs Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai (65 636,15 Euro) ir Lietuvos valstybės biudžetas (11 582,85 Euro). Kitą finansavimo dalį sudarys Vietos projekto vykdytojo nuosavos piniginės lėšos arba savivaldybės biudžeto lėšos 2 564,33  Euro bei Vietos projekto partnerio nuosavos lėšos 1500,00 Eurai. Taigi bendra projekto vertė 81283 Eurai.
      Draugijos partneriais šiame projekte bus Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba bei Uždaroji akcinė bendrovė ,,Gaisro saugos projektai“.
      Įgyvendinant projektą bus naujai sukurtos ir išlaikytos 1,5 etato  darbo vietos. Įsigyti 3 kompiuterinės technikos komplektai, kompiuterinės programos 3D projektavimui, didelio formato brėžinių spausdinimo ir sulankstymo įranga, moduliniai konteineriai darbo vietoms, transporto priemonė ir kt.
       Džiaugiamės naujais iššūkiais, leisiančiais įgyvendinti ir plėtoti mūsų tikslus.  
Kalvelių ugniagesių savanorių gaisrinės kieme nauja gaisrinė autocisterna
2019 12 25


Kalvelių savanorių ugniagesių komandą nudžiugino už projekto „LT-PL-3R-202 ,,Krizinio reagavimo matrica – naujas požiūris į krizių valdymą abipus sienos“ pagal Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą 2014–2020 m. įsigytas padidinto pravažumo gaisrinis automobilis STEYR 15S23 4x4. Šiame automobilyje sumontuota 3000 litrų talpa vandeniui bei gaisrinis Rosenbauer siurblys. Automobilį patogu vairuoti, o į įvykio vietą jis gali nuvežti net 6 ugniagesius.
Prieš pradedant automobilį eksploatuoti bus apmokomi savanoriai. Naująjį pirkinį planuojame pradėti eksploatuoti balandžio mėnesį. O dabar į gaisrus vyksime senuoju ZIL-130.

 
Kalveliuose nauji veidai

2019-12-15

Nauji mokslo metai Kalvelių jauniesiems ugniagesiams atnešė naujų iššūkių – į jų gretas įsiliejo didelis būrys naujokų, pakeitusių gimnazijas baigusius vyresniuosius draugus. Vaikai noriai dalyvauja treniruotėse, semiasi patirties iš vyresniųjų.

Gruodžio tryliktąją surengtose varžybėlėse jaunieji ugniagesiai parodė ko išmoko per treniruotėse. 

Active Image


 
Bendradarbiavimo programa Interreg V-A Lietuva - Lenkija

 2019-10-08


Sample Image


 Vilniaus rajone 2019 metų spalio 2 – 4 dienomis surengti  trijų dienų mokymai ,,Jungtinis pirmosios medicinos pagalbos kursas ugniagesiams“ (,,Joint Medical First Aid Course for Firemen“)

 Šiuos mokymus, vykdydama  projektą „LT-PL-3R-202 ,,Krizinio reagavimo matrica – naujas požiūris į krizių valdymą abipus sienos“ pagal Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą 2014–2020 m., organizavo Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba. Kartu su vykdytojais mokymuose dalyvavo Lenkijos Respublikos Korycino valsčiaus bei Vilniaus rajono savanorių ugniagesių draugijos ugniagesiai savanoriai. Džiaugiamės, kad  šiuose mokymuose dalyvavo ne tik vyrai, bet ir penkios moterys.

 Dalyviams pasitikėjimo surengtais kursais pridėjo ir tai, kad instruktoriai yra sertifikuoti Amerikos širdies asociacijos (AHA) ir Europos gaivinimo tarybos (ERC), o vienas jų  -  Kaune dirbantis ugniagesys-paramedikas.

 Visiems baigusiems kursus įteikti trejus metus galiojantys Sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimai.

Sample Image Active Image Active Image Active Image

 
Bendradarbiavimo programa Interreg V-A Lietuva - Lenkija

2019-06-17

Sample Image

          Lenkijos Respublikos Korycino valsčiuje baigėsi pirmasis trijų dienų seminaras. „Saugi pasienio zona“, susijusi su projektu „LT-PL-3R-20 2 ,,Krizinio reagavimo matrica – naujas požiūris į krizių valdymą abipus sienos“ pagal Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą 2014–2020 m.

             Seminare dalyvavo 10 atstovų iš Lietuvos Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ir Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugijos bei 10 Korycino valsčiaus atstovų, iš trijų savanorių ugniagesių komandų (Korycinas, Ostra Gora ir Krukovščyszna) ir asmenys atsakingi už  krizių suvaldymą.

             Buvo aptarti klausimai, susiję su plačiai suprantamu tarpvalstybiniu saugumu. Mokymo metu buvo aptarti klausimai, susiję su šiuolaikiniu krizių valdymu ir priešgaisrinės saugos reglamentavimus: rizikos vertinimas, ryšių sistemos ir procedūros bei bendrų veiksmų įgyvendinimas grėsmių metu.

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

 
Draugija - Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos narė
2019-04-29

  Sample Image

Ukmergės rajone prezidento Antano Smetonos dvare įvyko Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos, kurios nare yra ir mūsų draugija, metinis ataskaitinis susirinkimas. Susirinkime be organizacinių buvo aptarti savivaldybių ugniagesių tarnybų bei savanorių ugniagesių veiklos klausimai.

Antrojoje susitikimo dalyje surengtas seminaras, kurio metu apie savanorišką veiklą, jos žmogiškąją pusę, kylančius sunkumus ir netikėtus sprendimo būdus juos šalinant, kalbėjo kunigas Algirdas Toliatas. Naudingas ir gerai nuteikiantis buvo psichologės Liepos Raškevičienės pasisakymas ,,Vadovavimo psichologija: kokio lyderio reikia ugniagesiui gelbėtojui (arba kaip vadovauti tiems, kurie į ugnį bėga, kai visi nuo jos – traukiasi“.

Seminaro uždaryme buvo įdomu išgirsti Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio žodį savivaldybių priešgaisrinių tarnybų veiklos organizavimo klausimais bei artimiausiais numatomais pakitimais valstybinės priešgaisrinės tarnybos valdyme.


 
Įgyvendinsime Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą

2019-03-28

Active Image

Vilniaus rajono ugniagesiai savanoriai kartu  su Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrine tarnyba ir Lenkijos Korycino savivaldybe pradėjo projektą „Krizinio reagavimo matrica – naujas požiūris į krizių valdymą abipus sienos“   LT-PL-3R-202 pagal Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą. Šio projekto bendra vertė – 999 832,31 euro. Jis bus įgyvendintas per dvejus metus. 

 Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugijos projekto dalies projekto vertė 115.538,53 euro (iš jų 98 207,75 euro skirs Europos regioninės plėtros fondas ir 17 330,78 euro prisidės draugija), Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinei tarnybai teks 284 795,02 euro ( iš jų 242 075,76 euro iš ERPF bei 42 719,26 euro skirs Vilniaus rajono savivaldybė).

Projekto įgyvendinimas leis  savanoriams atlikti Kalvelių gaisrinės remontą, įsigyti naudotą gaisrinį automobilį ir reikalingą įrangą. Rajono savivaldybės ugniagesiai turės galimybę įsigyti naują gaisrinį automobilį, gelbėjimo įrangą, kvėpavimo aparatus ir jų pildymo įrangą. Taip pat yra numatyti mokymai savanoriams ugniagesiams, savivaldybės priešgaisrinės tarnybos gaisrininkams ir jauniesiems ugniagesiams.

„Šis projektas padės patenkinti būtinas reikmes. Ugniagesių laukia geri pokyčiai. Iš tiesų, turime puikių, darbščių ir atsakomybės nestokojančių žmonių. Štai Kalveliuose savanoriai ugniagesiai, net nelaukę projekto, patys pasistatė  garažą, kurio reikėjo įsigyjamam gaisriniam automobiliui ,“ – pasidžiaugė draugijos pirmininkas A. Vaišnoras.

 
<< Pradėti < Prieš 1 2 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 1 - 19 iš 31

 
©2022 Vilniaus rajono ugniagesiu savanoriu draugija
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.